A vy můžete jet s námi!

V Brně pojedou barbers na dračích lodích! Cože?

Ano, je to tak!

V redakci časopisu BARBER´S HOUSE jsme se rozhodli spojit příjemné – pohyb na zdravém vzduchu –s užitečným – s propagací našeho řemesla a zúčastníme se závodů dračích lodí.

Časopis BARBER´S HOUSE se letos stal mediálním partnerem XIV. Brněnského festivalu dračích lodí, který se uskuteční na Brněnské přehradě ve dnech 8.-9. 6. 2019.

Teď však to nejdůležitější

V rámci tohoto tradičního a zároveň největšího závodu dračích lodí v Brně se letos v sobotu 8. 6. pojede úvodní závod FIREMNÍ LIGY DRAČÍCH LODÍ 2019, a tam prostě barbers nesmí chybět.

A vy můžete jet s námi!

Budeme startovat v kategorii DL10 (malá dračí loď pro 10 pádlujících) MIX 8/2 – v posádce musí být minimálně 2 pádlující ženy = u nás 2 pádlující Barber Girl.

Pro koho je akce určena?

Do posádky hledáme sportovně naladěné majitele Barber Shopů, jejich zaměstnance, klienty a partnery včetně jejich rodinných příslušníků.

Proč se chceme závodů dračích lodí zúčastnit?

Dračí lodě jsou nejtýmovějším sportem na světě, a proto jej vnímáme jako ideální příležitost k propagaci holičského řemesla i jednotlivých Barber Shopů široké sportovní komunitě kolem dračích lodí a outdoorového sportu.

Navíc se u toho skvěle pobavíme, seznámíme se… a navíc samozřejmě jedeme vyhrát! 😉

Mít sny je přece důležité

V plánu máme zúčastnit se pouze jednoho závodu, ale pokud nás to všechny chytne (a nedopadneme v Brně úplně nejhůře), je docela možné, že se zkusíme probojovat až do velkého finále, které se pojede 14.-15. 9. 2019 opět v Brně. Navíc v rámci Mistrovství České republiky dračích lodí – to už by byl asi hroznej hukot… a krásná propagace!

Probuď v sobě sílu draka a pozvedni svůj Barber´s tým!

Chcete zkusit něco nového?
Chcete se stát členy historicky první Barber´s posádky dračí lodi?
Chcete reprezentovat holičské řemeslo, svůj Barber Shop nebo se jen tak pobavit a užít si den plný sportu a zábavy?

Zavolejte či napište nám na:

Zdeněk Hrubý
redakce@barbershouse.cz
+420 774 415 439
www.barbershouse.cz

P.S. Kdo dřív přijde/zavolá/napíše, ten dříve jede.
Při velkém zájmu postavíme více posádek. A pokud máte zájem postavit posádku složenou pouze z lidí vašeho Barber Shopu (majitelé, zaměstnanci, klienti, partneři i rodinní příslušníci) – SKVĚLÉ – zavolejte nám a my vám předáme veškeré potřebné informace.