Přijeli jsme, viděli jsme, byli jsme vidět a užili jsme si to!

BARBER´S HOUSE mezi českými gentlemany

11. 4. 2019 se v Brně uskutečnila historicky první Pánská jízda českých gentlemanů. Významní klienti a partneři tradiční české značky VÝVOJ Třešť, mezi které patří i časopis BARBER´S HOUSE, si dali dostaveníčko v jejím brněnském módním domě na Rooseveltově ulici.

Jak to vypadá, když si chlapi řeknou „sejdeme se“?

Tak tohle víme v redakci časopisu BARBER´S HOUSE úplně přesně 😉 Proto jsme byli také zvědaví, jak si s organizací ryze mužského večera poradí tým kolem značky VÝVOJ – českého výrobce pánské konfekce a obleků na míru. A poradil si s tím na jedničku!

Od módy, přes vlasy a vousy až k rumu

České barbery zde reprezentoval brněnský Gentleman Brothers Barber Shop, který přítomným pánům po celý večer poskytoval stříhání, holení a rady ohledně další péče. Přibližně v polovině večera barber Honza společně s moderátorem vybrali jednoho „dobrovolníka“ a před zraky všech přítomných hostů prezentovali krásu a taje holičského řemesla.

V průběhu vystoupení pak majitel časopisu BARBER´S HOUSE pan Zdeněk Hrubý odpovídal na dotazy hostů ohledně toho, co si žádají vlasy, vousy i pleť v rámci jejich každodenní denní péče. Otázky také směřovaly k tématu samotných Barber Shopů, jejich rozdílům oproti běžným, unisexovým kadeřnictvím, k tomu, jak muž vlastně pozná spolehlivý Barber Shop či kolik je v České republice dnes specializovaných pánských holičství.

Příjemným zpestřením témat kolem pánské módy, hodinek, exkluzivních rumů a dalších oblastí určených pro pány byla neplánovaná přednáška jednoho z přítomných hostů – a tím byl pan Daniel Drobný z Gentleman Store (*rozhovor s panem Drobným pro vás připravujeme).

Bylo to výživné a bylo to super!

Jak probíhala Pánská jízda českých gentlemanů v kostce, najdete ZDE, a to včetně paparazzi fotogalerie přítomných hostů:
https://www.vyvoj.cz/panska-moda-brno/