„Ne, není to sexy. Ani nevypadám jako George Clonney. Kamarádi si ze mě utahují, že stárnu. A utahovali by si ze mě ještě víc, kdybych si vlasy obarvil. Prvních pár šedých vlasů člověk vytrhne, ale co potom? To už vážně budu do konce života šedivej?“ … poznáváte se v těchto úvahách? Tak čtěte dál, máme pro vás řešení.

 

Konečně jsme objevili produkt, který vás dokáže trvale zbavit šedin. Navíc není třeba vlasy barvit, sérum přirozeně obnovuje původní barvu vlasů.

 

Řeč je o přípravku GR-7 Professional. Obsahuje přírodní složky aktivních látek a výtažků z bylin, které stimulují vlasové cibulky a následně aktivují produkci melaninu. Šedivé vlasy změní barvu a navrátí se ke svému přirozenému původnímu odstínu, bez maskování, barvení anebo umělého tónování.

 

 

Jak přípravek funguje?

V první fázi se nanáší tonikum přímo na pokožku jednou až dvakrát týdně. Barva vlasů se obnovuje postupně, takže změna probíhá pozvolna jak pro vás, tak pro okolí. Vyhnete se tak nepříjemnému efektu (a případnému výsměchu přátel), ke kterému dochází při obarvení vlasů.

Zní to neskutečně, víme. Ale vyzkoušeli jsme a vážně to funguje.

Zvládnu aplikaci sám doma?

Určitě, přípravek je určen na domácí použití.

Co když jsem šedivej už celou věčnost?

Pokud s tím chcete něco udělat, přípravek GR-7 Professional je tu i pro vás. Návrat k původní barvě bude trvat o trochu déle, ale změny uvidíte i vy už od prvních použití.

Vydrží to?

Ano, vydrží. Vlastní barva se vám navrátí dle kvality vlasů a stupni šedivosti za cca 7 – 21 dní a zůstane vám i nadále. K udržení pak stačí aplikace přípravku jen jednou týdně.

Je produkt bezpečný?

Samozřejmě, jinak bychom o něm ani nepsali. Výrobce obdržel bezpečnostní certifikát společnosti EUROFINS a produkt je úspěšně prodáván i v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii a ve Velké Británii.

Kde si můžu přípravek koupit, a hlavně kolik mě bude stát?

Reference, fotky i možnost koupit si produkt najdete na této stránce. Cenovka 1.090, – Kč za lahvičku 125 ml, což je vlastně méně než jedna plná nádrž do vašeho auta. A to se vyplatí.