Návštěvu barbershopu si můžete užít s hladkou tváří, stejně jako s plnovousem. Kvalitní péči tam nabídnou každému muži. A jako bonus k perfektnímu ostříhání si často můžete vychutnat kávu, whisky, rum nebo pivo.

Bez peněz do hospody nelez, zní jedno české přísloví. Podobné rčení ve znění „bez plnovousu do barber shopu nelez,“ určitě neplatí. Návštěva barbershopu je pro všechny muže. A nezáleží, jestli mají strniště nebo dlouhé vousy.

Barbershopy mají dveře otevřené všem mužům. Nezáleží, jestli chtějí jen ostříhat vlasy nebo si nechají upravit i vousy. Naopak důležité je příjemné a profesionální prostředí, kde se postarají o potřeby všech. Věděli to i ve starověkém Řecku, kde muži v křeslech holičů trávili celé hodiny.

 

Péče pro všechny

Barbershopy nabízí mnohem více než jen precizní úpravu vousů. Na své si přijdou všichni muži. V takovýchto holičstvích nabízí komplexní péči. Na prvním místě je vždy úprava vlasů, do takových střihů, které Vám budou sedět na míru. V dobrém barbershopu si poradí s každým účesem, který bude dokonale ladit s Vaší do hladka oholenou tváří i upraveným vousem.

 

Více než obyčejné kadeřnictví

Barbershopy nejsou jen o stříhání, jako klasické kadeřnictví. Důležitá je i atmosféra, kde může být muž opravdu mužem. Důležité je, aby se tam host cítil dobře. K tomu pomůže kromě ochotného personálu i něco na pití. Často si v barbershopu proto vychutnáte i kvalitní kávu. Když se přijdete ostříhat po práci, můžete sáhnouti po něčem ostřejším. U mnohých barberů si proto vychutnáte i pivo, či destiláty nebo míchané nápoje.

 

Vyzkoušejte sami

Pokud hledáte místo, kde můžete nad sklenkou či šálkem něčeho dobrého probrat mužské záležitosti, a ještě odejít s perfektním účesem i vousy, určitě do barbershopu zajděte. Za zkoušku to stojí.